(ВИДЕО) Пола Влада на отварањето на новиот хотел во Охрид, „Unique Resort & Spa“

Премиерот Зоран Заев, министрите Оливер Спасовски, Горан Сугаревски, Венко Филипче, градоначалникот на Охрид, Јован Стојаноски, беа дел од гостите на отварањето на новиот хотел во Охрид,  „Unique Resort & Spa“.

Хотелот „Unique Resort & Spa“с е наоѓа во градот, во непосредна близина на Холандскиот парк на Кејот на Охридското Езерои располага со 130 соби.Фото/видео: Влада

ПРОЧИТАЈТЕ ГИ И ОВИЕ СТОРИИ

(Фото) Охрид доби нов хотел: „Unique Resort & Spa“

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.