(Фото) Лила Филиповска во секси издание ги поздрави фановите од плажа

2288 Views Мај 14, 2018 Забава Никола Осило

Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска деновиве реши да ги помине на плажа, од каде што ги поздрави своите фанови на Инстаграм со прекрасни фотографии на кои може да се види нејзиното тело во костим за капење.

Фото: Инстаграм/Лила Филиповска

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!