(Фото) Лила Филиповска во секси-бикини го покажа раскошното тело

3276 Views Мај 23, 2018 Забава Никола Осило

Една од најпознатите македонски ТВ водителки Лила Филиповска на својот фејсбук-профил објави фотографии во бикини кои ја откриваат нејзината секси става.

Филиповска очигледно ужива на море и уште сега „фаќа тен“ за престојното лето.

Фото:Фејсбук/Лила Филиповска

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!