Мелита Ракичевиќ ги поздрави фановите со секси-фотки од Санторини

2544 Views Јуни 30, 2018 Забава Никола Осило

Една од најекспонираните јавни личности во Македонија, Мелита Ракичевиќ го минува летниот одмор на Санторини во соседна Грција.

Таа на својот Фејсбук-профил објави фотографии на кои се гледа како ужива во одморот со коктел и прекресен поглед.

Фото: Фејсбук/Мелита Ракичевиќ

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!