(Фото) Мелита на Санторини ужива со нејзината нова љубов

Поранешната водителка Мелита, ужива на Санторини со нејзината нова љубов, објави таа на Инстаграм.

Фотографиите и видеата на Инстаграм сведочат за романсата, но идентитетот на избраникот се уште не го открива.

Една од нејзините последни пораки објавена на социјалните мрежи гласи: „Најди жена со памет, сите имаат вагина“.

Фото: Инстаграм профил на Мелита

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.