Викторија Лоба ги поздрави фановите со фотографии од Санторини

893 Views Јули 5, 2018 Забава Никола Осило

Една од најпознатите и најубави поп-пејачки во Македонија Викторија Лоба го поминува летниот одмор на прекрасниот Санторини од каде што на својот Фејсбук-профил објави фотографии во костим за капење.

Фото: Фејсбук/Викторија Лоба

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!