(Фото) Каролина: Секогаш ветровито на Миконос

Пејачката Каролина Гочева е на одмор на грчкиот остров Миконос, дестинација која веројатно и се допаѓа, бидејќи и се навраќа.

Она што можеше да се забележи на фотографиите на Инстаграм, Гочева е таму со нејзините другарки.

„Секогаш ветровито на Миконос“, напиша Каролина на нејзината последна објавена фотографија.

Таа ги полни батериите пред концертот во Антички театар на 11 август.

Фото/Инстаграм-профил на Каролина Гочева

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.