еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

Воз удри во маж кај Кисела Вода, загинал на лице место

Возот кој што сообраќа на релација Скопје- Битола, синоќа кај скопска Кисела Вода удрил во маж, по што тој загинал на лице место.

Несреќата се случила на железничката пруга кај булеварот „Србија”.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото+видео) „Убијци за профит“, „Разбуди се мој народе“- дел од пораките на протестот за случувањата на Онкологија

Редакција

Нови 628 случаи на Ковид-19, во Скопје дури 353

Редакција

Вработен во градинка во Тетово позитивен на корона вирусот

Редакција