еМагазин
Image default
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Дарувајте крв на Институтот за Имунобиологија и хумана генетика за Миа Мициќ

Сите кои сте во можност, дарувајте крв на Институтот за Имунобиологија и хумана генетика за Миа Мициќ.

Се работи за пациент со Апластична анемија за кое е потребно пресадување на коскена срж.

Фото: Unsplash

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Од 1 јули ќе почне да функционира отворениот пазар на труд меѓу Србија, Албанија и Македонија

Редакција

Адвокатот на Мијалков за „Плацеви на Водно“: Обвинението е буквално исконструирано по однос на мојот клиент

Редакција

(Видео) Нов подвиг на младиот Марко Пејчиновски: Преплива 21 км од Струга до Пештани

Редакција