еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил Бобан Николовски, новиот директор на Царина

Бобан Николовски, кадар на владејачката ВМРО-ДПМНЕ е новиот директор на Царинската управа.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Бобан Николовски нов директор на Царинската управа

еМагазин го разгледа неговиот анкетен лист кој го доставил до Антикорупциската комисија кога станал директор на ЈП „Куманово план“. Сега ќе треба да поднесе нов.

Каков имот пријавил

На свое име пријавил стан во Куманово.

Вози Пасат.

Има и кредит од 1,8 милион денари, кој треба да го врати до 2040 година.

Пријавил и заштеда од 1,9 милион денари.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Каков имот пријавила Елена Петрова, новата директорка на УЈП

Која е Елена Петрова, новата директорка на УЈП

Фото: Фејсбук/Николовски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Најмладото на 38-годишна возраст: Од Ковид-19 починале 9 лица, дополнително пријавено уште едно

Редакција

Убава вест: Оздравени 227 пациенти од Ковид-19, во Скопје 102

Редакција

Главната зграда на Еуростандард банка се нуди на аукција за 8,4 милиони евра

Редакција