еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил Дејан Докиќ, кој е разрешен од директорското место на Клиниката за пулмологија и алергологија

Д-р Дејан Докиќ е разрешен од директорското место на Клиниката за пулмологија и алергологија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Оливер Зафировски нов директор на Клиниката за пулмологија и алергологија

На негово место е назначен Д-р Оливер Зафировски.

еМагазин го разгледа анкетниот лист на Докиќ, кој го доставил до Антикорупциската комисија кога станал директор.

Каков имот пријавил

Како заеднички имот пријавил куќа во Скопје, а на свое име градежно земјиште во Скопје и куќа во Љубаништа од наследство.

Вози Мерцедес, а пријавил и орочен денарски депозит.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Кој е Огнен Костовски, новиот директор на Клиниката за дигестивна хирургија

Кои се новите директори на клиниките

Смена на директори на ГОБ „8 Септември“ и Институт за јавно здравје

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

30 лица од новозаразените 111 со корона вирусот со претходни заболувања

Редакција

Спасено мече кое се заглавило на дрво во двор на викендица во Маврови Анови

Редакција

Судските постапки нема да запрат поради корона вирусот освен кај ретки исклучоци

Редакција