еМагазин
Image default
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Мите Ѓоргиев има тумор на мозокот и треба да се лекува во Турција, потребни се средства

Мите Ѓоргиев од Струмица има тумор на мозокот и мора итно да се лекува во Турција.

Сите оние кои сакаат да донираат ги имаат потребните информации во фотографиите под текстот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Леонид сега е најважен во државата, еве како можете да помогнете

Редакција

Демократско движење, Беса и Алтернатива ќе делуваат во една пратеничка група

Редакција

Гласање за уставните измени ќе има само доколку има потребно мнозинство

Редакција