еМагазин
Image default
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Се бара лицето Андреј Марчевски (86), кој страда од деменција

Се бара лицето Андреј Марчевски (86), кој страда од деменција, последен пат виден денеска во населба Хиподром каде што живее, кај автобуската постојка на последна 50. во 7 часот наутро.

Доколку го видите, јавете се на:Бране 070 335 837 или Бранка 071 228 194.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Кавадарци доби ново осветлување

Редакција

Македонец кој живее и работи во Виена, нуди бесплатно сместување за семејството на Леонид

Редакција

Нефи Усеини од ДУИ доби ослободителна пресуда за претепувањето на советник за време на седница на Советот

Редакција