еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

14 нови вработувања во Министерството за информатичко општество и администрација

Министерството за информатичко општество и администрација објави оглас за 14 нови вработувања, на неопределено време.

Се бараат техничари, а целиот оглас можете да го погледнете ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владата ги повика операторите: Ќе се бара решение да не дојде до медиумски мрак во земјава

Редакција

Колкави плати и надоместоци има менаџментот на БИМ Свети Николе

Редакција

„Ме измамија мангупи, а јас комуникативен“: Зоран Заев и руските комичари хит во регионалните медиуми

Редакција