еМагазин
Image default
Балкан

(+18/Фото) Секс скандал: Фотографии како познат босански политичар мастурбира завршија на Интернет

Фотографии, но и видео на кои мастурбира познат босански политичар завршија на порно сајт на Интернет, пренесуваат босанските медиуми.

Станува збор за Аган Буниќ, кој според „Дневни аваз“, бил исклучен од „Сојузот за подобра иднина“, зошто политичкиот врв наводно открил дека тој самиот ја објавил порнографската содржина.

За сега нема официјална информација дали тој го направил тоа или некој друг.

Според босанските медиуми во политичките кругови подолго време се зборувало дека Буниќ е непристоен и „распуштен“ и толку слободен што свои фотографии им испраќал на жени и девојки кои ги запознал.

Колку Буниќ морално „залутал“, како што пишува „Дневни аваз“, покажува и информацијата дека во јавните институции вработувал љубовници на свои долгогодишни пријатели.

Фото: Фејсбук/ Буниќ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поради корона вирусот во Србија од денеска полициски час, забрането движење за сите, освен за полицијата и војската

Редакција

Узо со вкус на лимон, портокал, цреша и лимон и минт

Редакција

Рама го прозва македонскиот претседател: Не е праведно Пендаровски да бара раздвојување од Албанија на патот за ЕУ

Никола Осило