(Фото) Се отвори нова сендвичарница „Мемо бургер“

„Мемо бургер“ е нова сендвичарница која се отвори во населба Хиподром на главната улица „Благоја Стефковски“ бр 150. Сендвичарницата, како што велат сопствениците за „еМагазин“, се простира на 60 метри квадратни, а овој месец, но и следните ќе имаат промоција на различни производи.

„Мемо бургер“ веќе врши бесплатна испорака, а од таму велат дека се има можност и за организација на детски родендени.

Во меѓувреме, посетителите можат да се уверат во одличниот вкус.

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести