еМагазин
Image default
Локално

Ја тепал пред кафана во Лисиче

На 03.03.2019 год. во 02.30 часот И.Ц. (36) од Скопје пријавила дека на ул.Горно Лисиче пред угостителски објект била физички нападната од М.Т. (31) од Скопје, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Притворени татко и син од Тетово: Од „БМВ“ сакале да продадат 9,5 килограми марихуана

Никола Осило

(Видео) Дилер на кокаин баран од Интерпол, пронајден на Шапка со лажен идентитет

Редакција

Тројца го тепале на паркинг пред кафана во Скопје

Никола Осило