еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Агенцијата за цивилно воздухопловство вработува пет лица, плата до 87.680 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на пет државни службеници во Агенцијата за цивилно воздухопловство.

Се бараат кандидати за работните места: советник за аеродромски услуги, советник за организации и центри за обука советник/инспектор за летачки операции, помлад соработник за преводи и помлад соработник за јавни набавки.

Платите во зависност од работното место се движат до 87.680 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почнува постапката за избор на универзален снабдувач на електрична енергија

Редакција

Адвокатот на Груевски: Ми се јави од Унгарија, „киднапирањето“ го примив со неверување

Никола Осило

Во блок-трансакција продадени акции од Комерцијална банка за 1,2 милиони денари

Никола Осило