еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството вработува 8 лица, плата до 31.323 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 8 државни службеници во Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој.

Се бараат кандидати за помошник раководител, раководители, виши соработници и помлади соработници.

Платата во зависност од работното место се движи од 20.979 денари до 31.323 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Можно ли е шокот во турската економија да се прелее во Македонија

Никола Осило

„Кинг ИЦТ“ го доби тендерот на Град Скопје за одржување на системот за управување со документи вреден 190.000 евра

Никола Осило

Објавен составот на македонско – грчкиот комитет на експерти кои ќе работат на историски и образовни прашања

Редакција