еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството вработува, плата до 24.402 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на три државни службеници во Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој.

Се бараат кандидати за соработник и двајца виши соработници.

Платите во зависност од работното место се движат до 24.402 денари.

Повеќе детали ТУКА.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Општина Кисела Вода вработува шест лица, плата до 24.451 денари

ЈП „Паркови и зеленило“ вработува шест лица, плата до 22.908 денари

Општина Кавадарци вработува 16 лица, плата до 37.631 денари

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Смени во менаџментот на Макотекс

Редакција

Струмичката „Атлантис“ го доби тендерот на ЕСМ за набавка на авиобилети вреден 39.000 евра

Никола Осило

Унгарскиот министер за надворешни работи, Сијарто: Срамно е што ЕУ не донесе одлука за преговори денеска

Редакција