еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Агенцијата за квалитет и акредитација на здравствени установи распиша тендер за набавка на лимузина

Агенцијата за квалитет и акредитација на здравствени установи Скопје распиша тендер за набавка на патничко моторно возило (лимузина).

Критериум за доделување на договорот е најниската цена.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„ЈУ-БАЈ 2“ го доби тендерот на Град Скопје за реконструкција на „Партизанска“ вреден 1,1 милион евра

Никола Осило

Проверете дали како граѓани сте ДДВ-обврзници

Редакција

Истрагата за случајот „Актор“ на СЈО во завршна фаза

Редакција