еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Агенцијата за супервизија на осигурувањето вработува три лица, плата до 41.611 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 3 државни службеници во Агенцијата за супервизија на осигурување. Се бараат кандидати за советници и соработник.

Платата во зависност од работното место се движи до 41.611 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нови директори на Државниот комунален инспекторат и Дирекцијата за радијациона безбедност

Никола Осило

Хан по објавувањето на снимките за “Рекет“: Борбата против корупцијата на високо ниво мора да продолжи

Редакција

„Пуцко петрол“ го доби тендерот на општина Студеничани за набавка на масло за горење и дизел вреден 69.000 евра

Никола Осило