еМагазин
Image default
18+

Јагоди, мраз, сладолед: Добра предигра за секс во лето

Следуваат пеколни температури, но тоа не значи дека треба да се откажете од секс. Наместо да се потите во кревет, уживајте под туш на идеална температура.

Заборавите на пижамитем, спијте голи. На лето користете памучна постелнина, сатенот нека почека до есен. Летото е вистинско време за секс на отворено, здолништето ќе Ви заврши голема работа.

Добра идеја за предигра се коцки мраз и сладолед. Можете да ги употребите како ќе Ви дозволи фантазијата. Исто така искористете ја моќта и сезоната на јагодите, со векови се сметаат за афродизијак.

Изберете некој убав летен парфем, па секогаш кога ќе Ве мирисне ќе го потсетите на секс.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дали сте знаеле дека постојат два типа на пениси

Редакција

Жените кои ја имаат оваа карактеристика имаат подобар секс

Редакција

Се што не сте знаеле за позата „69“: За се да помине во најдобар ред, потребно е да се обрне внимание на неколку работи

Редакција