еМагазин
Image default
Бизнис

Антонио Аргир реименуван за претседател на Управниот одбор на НЛБ Банка

Антонио Аргир повторно е именуван за член на Управниот одбор на НЛБ Банка АД Скопје, а воедно и за претседател на Управниот одбор на НЛБ Банка АД Скопје, за период од четири години, почнувајќи од 09.07.2019 година, информира банката преку Македонската берза.

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Комерцијална банка ја реализираше првата трансакција со хартии од вредност во странство

Никола Осило

Горивата поскапуваат од половина до 1,5 денари

Редакција

Дан Тимотин ја презеде функцијата генерален директор на Пивара Скопје

Редакција