еМагазин
Image default
Македонија ТОП СТОРИИ

(АУДИО) На You tube има уште две нови „бомби„

На каналот You tube, „Илија громовник“, поставил уште две нови „бомби„.

На каналот „бомбите“ кои вчера ги слушна за прв пат јавноста се објавени пред два дена, а на руската социјална мрежа „ВКонтакте“ вчера беа објавени само четири од нив.

Линк до сите шест аудио разговори, ОВДЕ.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ќе има ли нови „бомби„?

(АУДИО) „Експлодирааа“ нови „бомби“ со Црвенковски, Спасовски, Фрчковски, Јанкулоска…

Некои чудни „бомби“ на два дена пред избори: Кој е Илија Громовник?

„Бомбите“ ќе пукаат по потреба: Кој се ги поседува освен СЈО

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Лукоил“ го доби тендерот на МОН за сукцесивна набавка на гориво вреден 95.000 евра

Никола Осило

ВМРО-ДПМНЕ поднесе кривични пријави против Џафери, Ибраими и Костовски за Законот за јазици

Редакција

Катица Јанева ќе земе плата и за август, незвесно дали ќе добие и 30% додатоци

Редакција