еМагазин
Image default
Македонија ТОП СТОРИИ

(Аудио) „Пукнаа“ две нови „бомби“ за Заев

Корисник под псевдонимот „Зоки истина“ на Јутјуб објави нови нелегално снимени материјали, за поранешниот премиер и лидер на владејачката СДСМ, Зоран Заев.

Во двете „нови бомби“ гласот кој наликува на тој на Заев со соговорник зборува за владиката Наум, „Шарената револуција“…

Снимките ОВДЕ. 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Аудио) „Рекет“ објави нова „бомба“ со Мицкоски и Кичеец, Мијалков плаќал за автобуси за митинг на ВМРО-ДПМНЕ

(Аудио) Нова „бомба“ со Зоран Милески Кичеец: Се спомнуваат 300.000 евра и имиња на функционери

(Аудио) Нова „бомба“ со Мицкоски: Бизнисмен му помагал кога му било најтешко

(Аудио) Објавени две нови „бомби“: Како се извлекувале милиони од Македонија

Фото: СДСМ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Вработените во Владата и Собранието кои не „пљачкаат“ секој ден остануваат на работа“: Твитер за отказот на хигиеничарот кој фрлаше ѓубре во Вардар

Редакција

„Војна„ на социјалните мрежи за референдумот, а договорот со Грција го прочитале 3,1% од граѓаните

Редакција

Вработени во полицијата имале поголем имот од бизнисмените

Редакција