еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

BACK TO SCHOOL акција во Нептун: Големи попусти на лаптопи, смартфони и таблети!

“BACK TO SCHOOL” акција во Нептун! Од 03-24 септември големи попусти на лаптопи, смартфони, таблети и IT опрема или до 24 рати без камата со haPPy кредит и со кредитните картички на НЛБ Банка, Стопанска банка АД Скопје, Охридска Банка, Халк Банка и Дајнерс МК.

На почетокот на школската година подновете се вие и вашите најсакани по одлични цени и со можност за плаќање до 24 рати без камата! Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија.

Изберете од големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ опрема. Во Нептун може да најдете производи од вашите омилени брендови: Samsung, Huawei, Apple, Asus, Acer, Lenovo, HP, Lenovo, Canon, Sony, Xiaomi, Motorola и многу други. Секој купувач ќе може да најде нешто соодветно и поволно за себе и за своите најблиски.

Нептун како најголем малопродажен ланец за бела техника и електроника во нашата држава е веќе препознатлив по овој концепт на продажба, каде им нуди на своите купувачи исклучителна можност да набават продукти по промотивни цени и можност да плаќаат на рати без камата.

Малопродажната мрежа на Нептун, 20 години е присутна на македонскиот пазар и во моментов е застапена со 25 продажни места во 21 град во Македонија. За ОНЛАЈН купување и да ги погледнете деталите од акцијата „ BACK TO SCHOOL 03-24.09.2018” кликнете на следниот линк: www.neptun.mk.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Жени во костими за капење на плоштадот Македонија со гордост ги покажаа своите тела

Редакција

Потенцијалот на македонската винска индустрија пред пратеници во Европскиот парламент

Редакција

„Black Friday” шопинг изненадување со American Express

Редакција