еМагазин
Image default
Локално

Бизарен случај во Скопје: Дедо нападнал старица бидејќи не сакала да ја продолжи врската

На 09.02.2019 година во 10,15 часот во СВР-Скопје, Т.Д.(72) од Скопје пријавила дека на 08.02.2019 година во 20,00 часот во нејзиниот стан дошол В.Ц. (68), со кого претходно била во врска, и физички ја нападнал откако одбила да ја продолжат врската, информира МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Со нож го расекол по лицето

Никола Осило

Семејството на девојчето што се удави во Вардар ќе добие 300 илјади денари од Општина Гостивар

Редакција

Кривична пријава за скопјанец: Со објава на Фејсбук ја загрозил сигурноста на пратениците

Никола Осило