еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

Black Friday: Големи попусти цел викенд на Fashion Group

Долго очекуваниот Black Friday стартува денеска се до недела на Fashion Group. Купувајте ја он-лајн целата колекција есен/зима ‘19 на попуст кој се пресметува во кошничката. На еден производ добивате -20% но доколку купите два или повеќе производи добивате -30%.

Не ги чекајте долгите редици во продавница туку симнете ја апликацијата на Fashion Group на вашиот мобилен уред за Android или Iphone, па потоа слободно купувајте без ограничено време цел викенд.

Дел од Fashion Group се светските брендови Mango, Desigual, Diesel, Geox, Guess, Inuikii, Levi’s, Parfois, Premiata, Replay, Springfield, Steve Madden, Super Dry, Timberland, UGG, Women’s Secret, Cesare Paciotti.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Прочистување кај судиите, но и кај политичарите, порача Пендаровски во првото обраќање пред пратениците

Редакција

Нема кој да купи: Непродадени 5.340 нови станови, а се градат уште 11.322

Никола Осило

„Еуролинк“ го доби тендерот за осигурување на владиниот авион „Лирџет“, екипажот и патниците вреден 24.000 евра

Никола Осило