еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

БРАВО! (Фото) Урбан Бургер Бар нуди бесплатна храна за деца без родители, социјални случаеви…

Скопскиот Урбан Бургер Бар почна да нуди бесплатна храна за деца без родители, социјални случаеви, бездомници…

Барот се наоѓа на ул. Рузвелтова 63а.

Секоја чест и се надеваме дека и други угостителски објекти ќе го следат нивниот пример.

Фото: Фејсбук/Урбан Бургер Бар

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Царовска: „Сивиот дом” на нашиот социјален систем од денеска замина во историјата

Редакција

Милиони луѓе ќе го дадат својот глас за Земјата: Македонија по 11. пат се вклучува во акцијата Часот на планетата Земја

Редакција

Има само кредит: Каков имот пријавила обвинителката од СЈО, Лиле Стефанова која сведочеше за „Рекет“

Редакција