еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Бројчаникот на Триумфална ќе броел колку деца на функционери се вработиле на државно„: „Мира Дизел“ го „прегреа“ Твитер

Пратеничката на СДСМ, Мира Стојчевска продолжува да биде главна тема на социјалните мрежи.

По информацијата дека син и се вработил во ЕЛЕМ, а брат и во РЕК Битола, која е дел од ЕЛЕМ, денеска таа е повторно топ тема и во медиумите, поради тоа што нејзиниот сопруг е времено овластен за командир на Шумската полиција во Делчево.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мира-дизел и го зема приматот на Република Северна Македонија

„Кучето на Мира Дизел вработено во гранична полиција“: Твитер „експлодира„

Каков имот пријавила пратеничката на СДСМ, Мира Стојчевска

„Која мајка изгубила син… у МЕПСО и ЕЛЕМ ќе си ги најде“: Твитер „прегреа„

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Секоја чест: Пар од Струмица, парите од свадбата ги донираше за Никола Новоселски

Редакција

(Галерија) Кои се најдобрите хотели за планински туризам во Македонија

Редакција

Твитер „полуде“ за изјавата на Џафери: „Крсто Мукоски после мандатот треба директор за јавни набавки да биде“

Никола Осило