еМагазин
Image default
Локално

Целосно изгоре куќа во пожар во Куманово

На 11.04.2019 во 20.30 часот во СВР Куманово било пријавено дека во куќа сопственост на М.З на улица „Гоце Делчев“ во Куманово настанал пожар, информира МВР.

Во пожарот куќата целосно изгорела. Во 22.00 часот екипа од Територијалната противпожарна единица го изгаснала пожарот. Повредени лица нема. Увид ќе се врши во текот на денот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Момче од Слатино загина во сообраќајна несреќа

Редакција

Штипјанец втор пат во една недела физички ја нападнал сопругата

Редакција

Трагедија во Крушево: Се породила дома, но предоцна повикала Итна помош

Никола Осило