еМагазин
Image default
Локално

Четиринаесетгодишно девојче избегало од дома кај роднините

На 30.04.2019 година во 14,00 часот во полициска станица М.Ј. од Скопје пријавила дека нејзината 14-годишна ќерка се оддалечила од домот и има сознанија дека е кај роднини во Скопје, информира МВР.

Лицето и претходно неколку пати се оддалечувало од домот и се враќало. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Уценувана кумановка: И барал 3.000 евра да не објави компромитирачки фотографии

Никола Осило

Тројца го тепале поради паричен долг

Никола Осило

Кучиња скитници нападнале старец на плоштадот „Македонија“ во Скопје

Никола Осило