еМагазин
Image default
Локално

Девојка од Скопје исчезнала по семејна расправија

На 10.09.2019 во 21.00 часот во Полициската станица Чаир, В.Т.(49) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка Г.Т.(19), информира МВР.

Според пријавеното, причина за оддалечувањето најверојатно е семејна расправија. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тешко повредена 18-годишна девојка од Тетово по удар од „Голф“

Никола Осило

Детали за трагичната сообраќајка кај Драчево: „Реното“ удрило во камион за отпад

Никола Осило

Го уапсиле откако постирал видео со заканувачка содржина

Никола Осило