еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Димитров и Рот веслаат по Охридско езеро

Министерот за надворешни работи Никола Димитров и германскиот министер за Европа, Михаел Рот веслаа по Охрдиско езеро.

„Со германскиот министер за Европа, Михаел Рот, веславме по Охридското езеро,“ напиша министерот за надворешни работи, Никола Димитров на Фејсбук.

Фото: Фејсбук-профил на Никола Димитров

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) НЛБ Банка воведе најсовремен начин на плаќање: NLB Pay – мобилен паричник

Редакција

Растат трошоците на градежниците: Ќе има ли зголемување на цените на становите?

Никола Осило

(Фото) Ники Минаж, Гучи Мејн, Бела Торн, Томи Дорфман и уште многу други дел од кампањата на Diesel Haute Couture

Редакција