еМагазин
Image default
Локално

Драчевчанец си ја бара сопругата

На 11.02.2019 година во 20.30 часот во Полициската станица Драчево, Д.П.(44) пријавил дека истиот ден од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Д.П.(40), информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Хигиеничарот од „Комунална хигиена“ кој фрлаше отпад во Вардар, доби отказ

Редакција

Само во Македонија: Во Гостивар изградиле четири ката над дозволеното

Никола Осило

На скопјанец му го опожариле возилото

Никола Осило