еМагазин
Image default
Локално

Драма во Агенцијата за аудио и аудивизуелни услуги: Колега и се заканувал со нож

На 09.01.2019 во 14.48 часот Ш.Т. пријавила  дека во канцеларија на ул.„Македонија“ на Агенција за аудио и аудиовизуелни услуги нејзиниот колега Н. З. почнал вербално да и се заканува, а потоа и се заканувал и со нож, информира МВР.

Полициски службеници излегле на местото на настанот. По целосно документирање на случајот против Н.З. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопјанка тешко повредена по удар од автобус на ЈСП

Никола Осило

„Јунак“ ограбил 14-годишно девојче среде улица

Тешко повреден скопјанец откако со „БМВ“ излетал од автопатот Скопје-Тетово

Никола Осило