еМагазин
Image default
Локално

Драма во Скопје: Ги тепал сопругата, ќерката и нејзиното момче

На 11.02.2019 година во 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека на 10.02.2019 година околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, нејзиното момче и синот, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Браво за Велес: Парите за новогодишни украси и календари ќе ги додели на 100 социјално загрозени семејства

Редакција

(Фото) На Ќафасан запленети 50 килограми марихуана

Редакција

Несекојдневен случај: Со автомобил влетал во Луда Мара, преку прозорци спасил жива глава

Никола Осило