еМагазин
Image default
Локално

Дрска кражба во Скопје: Жена во години ограбена на улица

На 05.09.2019 во 14.14 часот во СВР Скопје, П.В.(76) од Скопје пријавила дека на булевар „АВНОЈ’’ непознат сторител и одзел чанта со пари, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Со „БМВ“ удрил во шестгодишно дете

Никола Осило

Масовна тепачка во Скопје: Пресметка на различни генерации

Никола Осило

Еден завршил на клиника по масовна тепачка меѓу две групи во Мичурин

Никола Осило