еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Државниот инспекторат за земјоделство вработува 20 лица, плата до 29.941 денар

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 20 државни службеници во Државен инспекторат за земјоделство.

Се бараат кандидати за инспектори, раководители, референти, помлади соработници, советници…

Платите во зависност од работното место се движат до 29.941 денари.

Повеќе детали ТУКА.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Град Скопје вработува 21 лице, плата до 32.868 денари

Општина Струга вработува, плата до 26.585 денари

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството вработува, плата до 24.402 денари

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео/аудио) Трета „бомба“ од „Ла Верита“: Повторно се слуша гласот на Јанева, а се споменува и премиерот Заев

Редакција

Нова листа должници на УЈП: Јавни претпријатија должат милиони неплатен данок

Редакција

Цената на струјата за домаќинствата останува иста

Редакција