еМагазин
Image default
Забава

(ВИДЕО) „Дупер“ станаа ексклузивци на „Авалон“

Скопскиот бенд „Дупер“ и „Авалон“ продукција потпишаа двегодишен договор за соработка во кој Авалон ќе биде издавач, организатор на концертите, како и букинг агенција на бендот кој моментално е актуелен со супер хитовите „Не сум твој тип“ и „Тело за ТВ“.

Секако, следуваат и нови музички материјали, нов сингл, албум и многу концерти.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) „Секси-возење“ со Марјана Станојковска

Никола Осило

(Видео) Секси вестите во Албанија го „вивнуваат“ рејтингот: Ќе го следат ли македонските телевизии овој пример?

Никола Осило

(ВИДЕО) Објавен спот за новата песна на Тамара Тодевска, „Довидување таго“

Редакција