еМагазин
Image default
Локално

Двајца го тепале пред дискотека во Прилеп

На 25.05.2019 година во 10,00 часот К.А.(18) од Штип пријавил дека истиот ден околу 03,30 часот во Штип на улицата “Партизанска“ пред дискотека бил физички нападнат од А.Ј. и Б.Ј, информира МВР.

Се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Играле“ нож и пиштол во пресметка меѓу четири лица

Редакција

Измама во Скопје: Му дал пари на „полицаец“ за да прикрие измислена сообраќајка на ќерка му

Редакција

Возач на ЈСП пронашол починато лице во тоалет на последна „24-ка“

Никола Осило