еМагазин
Image default
Локално

Двајца го тепале пред ноќен клуб во Прилеп

На 26.05.2019 година во 06,20 часот М.С.(27) од с.Тополчани пријавил дека истиот ден околу 03,30 часот во Прилеп пред ноќен клуб бил физички нападнат од две лица, информира МВР.

Се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Филмски сцени кај Рача: Стружанец и бегал на полицијата со 50 килограми марихуана во автомобилот

Никола Осило

Ги фатиле со екстази и амфетамин на фестивал на градскиот базен во Делчево

Две лица тепале скопјанец на улица „Бутелска“

Никола Осило