еМагазин
Image default
Локално

Двајца тепале момче во Скопје

На 11.08.2019 година во 17,40 часот во СВР Скопје С.Н.(23) пријавил дека на улицата “Исмаил Кадаре“ бил физички нападнат од О.А. и И.А, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Таксист со остар предмет се „расправал“ со колега

Никола Осило

Хорор во Скопје: И влегол дома за да ја силува

Никола Осило

На граничниот премин Табановце се чека околу еден час

Никола Осило