еМагазин
Image default
Локално

Двајца тепале скопјанец кај плоштадот „Скендер бег“

На 12.04.2019 година околу 18 часот З.М. (63) од Скопје пријавил дека на паркингот до плоштад „Скендер бег“ бил физички нападнат од две лица, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Дрско разбојништво: Среде бел ден му ги зеле парите на плоштадот „Скендер бег“

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Жител од Здуње не дал да се омажи сестрата, па му се заканиле дека ќе го убијат

Редакција

Драма во Штип: Се обидел да ги прегази со „Ауди“

Никола Осило

Пронајден затвореникот кој и побегна на затворската полиција кога го враќала од Клинички

Никола Осило