еМагазин
Image default
Локално

Двајца тепале скопјанец во парк

На 07.09.2019 во 07,20 часот во СВР Скопје, А.В.(40) од Скопје пријавил дека на 05.09.2019 околу 23.30 часот во паркот на улица „Аугуст Цезарец“ бил физички нападнат од А.Е. и А.Б., информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Се интензивира изградбата на мостот на кој требаше да се врти панорамското тркало

Редакција

Девојка од Свети Николе обвинета за дрски разбојништва: Ограбувала продавачки

Никола Осило

Затвореник од Штип му продавал марихуана на колега

Никола Осило