еМагазин
Image default
Забава

Еди Марфи по десетти пат татко

Американскиот актер Еди Марфи и неговата вереница Пејџ Бачер добија син, соопшти неговиот портпаролот.

Ова е десетто дете на 57-годишниот комичар, а второ со Бачер.

Најстариот син на Марфи, Ерик има 29 години.

Фото: Essence

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Убави и секси: Учесничките на Мис Универзум во костими за капење

Никола Осило

Промоција на новиот албум на Пиколомини утревечер во Ла кања

Никола Осило

(Видео) Четврта сезона на „Арена“: Од новата сезона на „Арена“ победникот ќе освои 120.000 денари

Редакција