еМагазин
Image default
18+ ТОП СТОРИИ

(Експлицитна содржина): Зачестена појава на домашни македонски порно клипови на интернет

Ирена од Козле, домашно порно видео од Прилеп, македонско девојче… ова се само дел од насловите на видео клипови објавени на специјализираните сајтови за возрасни како Pornhub, Redtube, Porntube и други, а на кои можат да се видат експлицитни секс сцени меѓу двојки за кои се тврди дека се од Македонија.

На овие сајтови често можат да се сретнат и снимки од секс на средба договорена преку Тиндер, секс со поранешна девојка, секс со проститутка кои наликуваат дека се тајно снимани.

Технологијата денес дозволува снимање на секаков начин и затоа македонските граѓани, а посебно македонските девојки треба да бидат многу внимателни кога влегуваат во сексуални авантури со непознати лица, бидејќи снимки со експлицитна содржина лесно можат да завршат на Интернет.

Фото: wiadomosci.pl

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Норвешка го ратификуваше Протоколот за членство на земјава во НАТО

Редакција

Малата Риниса се роди по втор пат во клиничката болница „Жан Митрев“

Никола Осило

Татко осомничен за полов напад врз 12-годишно девојче

Редакција