еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

Fashion Group започна со Black Week, сите парчиња он-лајн на попуст од 20%

Време е за големата Black Week шопинг-манија. Од денеска 26 па се до 28 ноември имате можност да бидете дел од Black Week на Fashion Group.

Тоа може да го сторите само доколку купувате он-лајн и со тоа на сите брендови добивате 20 проценти попуст.

Искористете ја можноста, само во неколку чекори прв симнете ја апликацијата на Fashion group на вашиот мобилен уред за андроид или ајфон, па потоа слободно купувајте 24/7.

За потсетување дека дел од Fashion group се светските брендови MANGO, DESIGUAL, DIESEL, GEOX, GUESS, INUIKII, LEVI’S, PARFOIS, PREMIATA, REPLAY, SPRINGFIELD, STEVE MADDEN, SUPER DRY, TIMBERLAND, UGG, WOMEN’S SECRET, CESARE PACIOTTI.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Веста за Протоколот меѓу Македонија и НАТО одекна во светските медиуми

Никола Осило

Владата „ќе се бори“ против загадувањето на воздухот со 1,5 милиони евра

Никола Осило

Со големо мнозинство германскиот Бундестаг изгласа почеток на преговори меѓу Македонија и ЕУ

Никола Осило