еМагазин
Image default
Локално

Физички го нападнале во казино на „Партизанска“

На 22.01.2019 година во 00,30 часот С.К.(23) од Скопје, пријавил дека на 21.01.2019 година околу 22,00 часот, во казино на булевар “Партизански одреди“ бил физички нападнат од страна на А.А. и О.А, информира МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Пустош на риба во Охридско езеро: Запленети 68 мрежи во акција против рибокрадци

Редакција

Кардиохирург од Струга кој живее и работи во Швајцарија сака да Центар за рехабилитација во родниот крај

Редакција

Ја бодел со штрафцигер за да и украде пари и метадон

Никола Осило